FÖY Fatura Ödeme


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

FÖY Fatura Ödeme Kimdir ?

FÖY Fatura Ödeme 2007 yılında kurumsallaşmış ve her geçen gün kendini daha yüksek seviyelere taşımış uzman kadrosu ve tecrübeli personeliyle Online Tahsilat ve Dijital Bankacılık alanında faaliyet gösteren Banka Anlaşmalı bir kurumdur.

Neden FÖY ?

Bilgi teknolojilerine dayalı modern yönetim ağı uygulayarak iletişim ve teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmanın yanında, müşterilerimizi kayıtsız şartsız memnun ederek, sosyal sorumluluk, çevreye saygı ve yenilikçi bir anlayışla en çok güvenilen ve en çok tercih edilen ödeme kuruluşu markası olmaya çalışıyoruz.

Nasıl Üye yada Bayi Olabilirim ?

-Web sitemizi ziyaret ederek Kayıt Ol bölümünden üye olabilirsiniz.

-Telefon ile bizi arayarak Bayilik işlemlerini başlatabilirsiniz.

Üye Olurken Ücret Ödüyor Muyum ?

Üyelikler ücretsiz olup herhangi bir aidat talebi yoktur.

Faturalarımı Nasıl Ödeyebilirim ?

Kayıt Olup giriş yaptıktan sonra İnternet şubemizden yada Mobil Şubemiz üzerinden, ödemek yapmak istediğiniz kurumu seçerek Faturanız üzerinde bulunan Abone/Tesisat numarasını girerek faturanızı sorgulayabilirisiniz. Borç dökümanı ekrana geldikten sonra ödmek istediğiniz faturayı seçerek tahsilat işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptığınız fatura ait dekont bilgilerini yazdırabilir, bilgisayarınıza PDF olarak kayıt edebilir, Email veya SMS ile tahsilat dekontonuzu alabilirsiniz.

Fatura Takip Sihirbazı Nedir ?

Fatura Takip Sihirbazı, sizin yerinize faturalarınızın kontrolünü yapan, ödenmesi çıkmış faturalarınızı size Email ve SMS ile bildiren bir uygulamadır. Bu uygulama size, faturalarınız günü geçip cezaya düşmeden ödeme imkanı sağlar.

Nasıl Destek Alabilirim ?

(212) 537-6062 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri ve Destek Hattımızı arayabilir, Web ve Mobil Uygulamalar üzerinden Online Destek Alabilir, Görüş ve Önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.