Fatura Ödeme Merkezi Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

Bu Gizlilik Bildirimi, kişisel bilgilerinizin kuruluşumuz da toplanması, kullanılması, saklanması ve korunması konusunda gizlilik haklarınız olduğunu açıklar.

Gizlilik bildirimi, www.faturaodemeyeri.com.tr adresi için geçerlidir.

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. Temsilci/Müşteri memnuniyetine verdiği önem ve güven odaklı hizmet felsefesi ile gizlilik ilkesine saygılı bir şekilde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. Ödeme Kuruluşu olarak hizmet veren değerli temsilcilerimizden, FÖY iç tüzüğü çerçevesinde zorunlu olarak alınması gereken bilgiler, evraklar yanı sıra yalnızca vermeyi hedeflediğimiz en iyi hizmeti sunabilmek amacı ile gerekli olduğu kesinleşen bilgiler alınmaktadır.

www.faturaodemeyeri.com.tr adresine girilen bilgilerin güvenliğini sağlayabilmek açısından kuruluşumuz sistem ve internet altyapısını maksimum seviyede tutarak gerekli önlemleri almıştır.Bu konuda daha detaylı bilgi talebi için 0850 205 1090

Toplamış olduğumuz Temsilci/Müşteri bilgilerinin gizliliği, güvenliği hususundaki hassasiyetimiz yüksek seviyededir. Temsilci/Müşteri bilgileri, görevlilerinin söz konusu bilgilere erişimleri FÖY iç tüzüğünde belirtilmiş güvenlik politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir ayrıca Temsilci/müşteri bilgileri iç tüzükde belirtilen yargı durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile asla paylaşılmamaktadır.

FÖY, tüm ticari iş ortakları ve satış ortaklıklarında kullandığı/imzaladığı sözleşmelerde. kesinlikle Temsilci/Müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulundurmaktadır.

FÖY, güvenliğin sağlanabilmesi sebebi ile Temsilci/müşteri ‘den bilgi talebi ve yaptırımlarda bulunma hakkına sahiiptir.

FÖY, www.faturaodemeyeri.com.tr adresinde kullandığınız e-posta, gizli soru, şifre vb. bilgileri forum siteleri, arkadaşlık siteleri, sosyal medya vb. alanlarda kullanılmaması gerektiği hususunda Temsilci/Müşteri ‘leri uyarır.

FÖY, Temsilci/Müşteri bilgilerini sadece kendi talepleri doğrultusunda güncellemektedir.

Temsilci/Müşteri, www.faturaodemeyeri.com.tr adresine giriş yaptığı bilgileri bilgisayarına kaydetmesi, sözleşme ile muhatap kabul edilen kişi dışında 3. kişiler ile paylaşması ve hususi bilgisayar/internet bağlantısında standart statik ip kullanılmaması durumunda tüm sorumluluk tamamen Temsilci/müşteriye aittir.

www.faturaodemeyeri.com.tr içerisinden farklı web sitelere link verilebilmektedir. Gizlilik bildirimi www.faturaodemeyeri.com.tr adresi için geçerlidir. Gizlilik bildiriminde yer alan taahhütlerimiz diğer web sitelerini kapsamamaktadır. İlgili diğer sitelere ziyaret halinde o sayfa niteliğinde belirtilmiş gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam maksatlı veya başka bir maksat ile direkt link ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. sorumlu değildir.

www.faturaodemeyeri.com.tr ‘ de yayınlanan tüm içerik ve görsellerin telif hakları FÖY Fatura Ödeme Kuruluşuna aittir. Tescilli marka, patent, mülkiyet sahiplik bildirimine sahip olan FÖY, usulsüz paylaşım ve taklit niteliği tespit ettiği anda hak talebi ve ceza-i tedbirler alma yetkisine sahiptir.

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. www.faturaodemeyeri.com.tr adresinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkına sahiptir.

FÖY, gizlilik bildirimini gerekli bulduğu durumda güncelleme hakkına sahiptir. FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş ‘den almış olunan hizmetin sürekli şekilde kullanımı halinde ve iptal dilekçesi kuruma ulaşmamış olduğu durumlarda Temsilci/Müşteri tüm gizlilik bildirimini ve güncellemeleri kabul etmiş sayılmaktadır.

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. ilgili iç tüzük maddesi çerçevesinde, Temsilci/Müşteri bilgilerinin gizliliğini temin ederek güveninize saygı duyduğunu belirtmektedir.

Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş.
Yetkili Denetim Organı: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)
Adres: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Atatürk Bulvarı No:191 B Blok 06680 Kavaklıdere/Ankara
Telefon: (312) 455 65 00
Faks: (312) 424 08 79
Web Adresi: www.bddk.org.tr